Dijital Dünyanın En Etkili Çözümleri

SİZDE GEç KALMADAN DİJİTAL DÜNYADA YERİNİZİ ALIN
İLETİŞİM

Web Tasarım

Marka ve firmaların sahip olduğu nitelikleri, ürünleri ve hizmetleri başta kurumsal olmak üzere görsel tasarıma sahip bir web sitesi oluşturur. Web tasarımlarımız 4 özelliğiyle diğer çalışmalardan ayrılır:

 

  • Orijinal ve Size Özel, Hazır Tasarım Olmayan
  • Tüm Tarayıcılar ve Mobil ile %100 Uyumlu, Responsive Tasarım
  • Google Web Site Kalite Testinde En Yüksek Puanlar
  • Kolay Yönetim Paneli

SEO Danışmanlığı

Web sitelerinin en önemli ziyaretçi ve popüler olma kaynağı arama motorlarıdır. İnternet siteniz üzerinden ürün veya hizmet sunuyorsanız, potansiyel müşterilerinizin size ulaşabileceği en kritik yol, kesinlikle arama motorlarıdır. Ürününüzü pazarlayacağınız / hedeflediğiniz bir kelimenin, internet üzerinde yapılan arama sonuçlarında en ön sıralarda yer almasını istiyorsanız bunun için uzman kişilerden yardım almalısınız.

ARS Dijital Çözümler, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)’da birçok firma ile başarılı sonuçlar elde etmiştir. 

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal Medya Reklamcılığı, marka ve firmaların adlarından ve sundukları hizmetlerden çok daha geniş kitlelerin haberdar olmasının en etkili yoludur. Sosyal medyada var olan kuruluşlar, hedef kitleleriyle anlık iletişim kurma şansına da sahip olurlar. 

 

ARS Dijital Çözümler için sosyal medya reklamcılığındaki başarı, pazarı ve pazarlamayı iyi bilmekle elde edilir. 

Google Ads

Google Ads Reklamcılığı, tıklama başı belirli bir maliyet ödenerek web sitesinin ilgili arama sonucundan saatler içinde Google’da en üstte, hatta ilk sırada çıkmasıdır. Burada esas olan, doğru reklam politikası sağlayarak en az maliyet ile en fazla ziyaretçiyi çekmektir.

LOGO TASARIMI

ARS Dijital Çözümler; marka ve firmaların sahip olduğu nitelikleri, ürünleri ve hizmetleri hedef kitleye sunabilmek için benzersiz bir görsel kimlik yaratımı oluşturur.

Müşterilerine logo amblemi ve logotype olmak üzere iki farklı hizmeti bir arada sunar.

Domain & Hosting

Domain ve hosting, her ne kadar basit gibi görünse de, web sitesinin en temel ihtiyacı ve en önemli yapı taşıdır. Akılda kalıcı bir domain, web sitenizin imajını ve ziyaretçi sayısını doğrudan etkiler. Yine aynı şekilde hızlı açılan ve sürekli yayında olan (kesintisiz) bir web sitesi de çok önemlidir.